طلاق

طلاق غیابی،توافقی و ...

کلاهبرداری

جعل مدرک،فروش مال غیر،کلاهبرداری اینترنتی

حضانت

حضانت و قیومت کودکان و ...

انحصار وراثت

وصیت نامه،انحصار وراثت و ...

چک و سفته

برگشتی،جعلی،مفقود و ...

نفقه

نفقه زوجه،نفقه اولاد

مهریه

مهر المسمّی و مهر المثل و ...

دیه

دیه نفس،دیه عضو

درباره گروه حقوقی دادفر

گروه علمی حقوقی دادگستران فرهیخته که هم اکنون با نام دادفر شناخته شده است ( دادفر مخفف واژه دادگستران فرهیخته می باشد) گروهی است مستقل و پیشرو متشکل از نخبگان حقوق در گرایش های مختلف که همگی دارای سوابق علمی اجرایی قضاوت – وکالت – تدریس در دانشگاه – مولف و پژوهشگر می باشند و این گروه علمی حقوقی برای اولین بار در ایران زمینه ای را فراهم کرده است که به سوالات حقوقی افراد در سرتا سر کشور بدون محدودیت زمانی و از طریق وکلای دادگستری تنها از طریق تماس تلفنی از سراسر کشور و با دقت و حوصله پاسخ داده شود و مزیت این طرح آن است که اشخاص ساکن شهرستان و حتی ساکن تهران که امکان رفت و آمد از نظر زمانی و مالی به دفتر وکلا را ندارند بتوانند از امکانات حقوقی و مشاوره تخصصی بدون صرف هزینه گزاف بهره مند شوند و هدف نهایی این گروه آن است که عدالت به بهترین شکل در ایران زمین برقرار گردد و همه اقشار جامعه بتوانند از حق خویش دفاع نمایند و سعی بر آن است که تمام تلاش خود را بدون در نظر گرفتن جنبه های مالی و جذب پرونده حقوقی در راستای تحقق این اندیشه و هدف بزرگ و نو به کار گیریم تا بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت گسترش دانش حقوقی و ایجاد جامعه ای قانونمند برداریم.

ادامه مطلب

عضویت در سامانه پیام رسانی
لطفا برای دریافت آخرین قوانین و اطلاعات حقوقی بر روی دکمه عضویت کلیک کرده و فرم مورد نظر را پر نمایید
 

فعالیت حقوقی دادفر

رتبه های برتر آزمون وکالت و وکلای با تجربه از ساعت۸ صبح الی ۲۴ شب حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما عزیزان در زمینه های حقوقی،کیفری،خانواده،ملکی،چک و ….میباشد.
برای پیشرفت شما دانشجویان و داوطلبان آزمون های حقوقی (وکالت،قضاوت،کارشناسی ارشد) نیز مشاوران و متخصصین با تجربه ما آماده پاسخگویی به سوالات شماو همراه شما تا رسیدن به مقصد می باشندو هرگونه سوالی در زمینه تحصیلی و آزمون ها در رشته حقوق را می توانید با ما مطرح کنید.

 

جهت تماس با مشاوران دادفر می توانبد از سراسر کشور بدون نیاز به کد با تلفن ثابت با شماره زیر تماس حاصل نمایید

                                                      ۹۰۹۹۰۷۱۳۶۹

 

 
 
 
 
 

راهنمای حقوقی دادفر

۱۰. شهریور
نکات کلیدی درباره قرارداد رهن و اجاره چیست؟

نکات کلیدی درباره قرارداد رهن و اجاره چیست؟

قرارداد اجاره همیشه به خوبی و خوشی به پایان نمی‌رسد و گاهی پایان اجاره با شروع اختلافات موجر و مستاجر همراه است. حل این اختلافات معمولا مدتی وقت دو طرف را می‌گیرد؛ اما با قواعدی که در قانون پیش‌بینی شده است از قبل می‌توان اجمالا دریافت که حق با کدام طرف است. ، اگر بعد …
۱۰. شهریور
آیا تقدیم دادخواست اعسار قبل از حکم ممکن است؟

آیا تقدیم دادخواست اعسار قبل از حکم ممکن است؟

اعسار به شرایط شخصی گفته می شود که به دلیل ناتوانی مالی، نمی تواند تکالیف مالی خود را انجام دهد؛ که در این صورت دادگاه به این شرایط رسیدگی می کند و اگر درخواست شخص را بپذیرد، حکم اعسار را برای وی صادر می کند. پرداخت قسطی بدهی، استفاده از وکیل معاضدتی و معافیت موقت …

از زبان مشتریان